A Kaposvár ellen örülhettünk

2024. ápr. 30.  -  Női labdarúgás
Az U16-os gárdánk hozta a győzelmet.

Banner Pse

Leány U19 Dél-Nyugati csoport, 16. forduló: PAKSI SE - Kaposvári Rákóczi BFLA 0 - 6 (0 - 2)

Kezdők:
Nagy, Bárányos, Tancsa, Szűcs, Subi Anett, Zufall, Bogdán, Lusinszki, Győrfi, Árki, Botos

Cserék:
Subi Anita, Szabó, Figura, Zámbó, Móri, Feczer

A játéknap összes eredménye és a tabella IDE kattintva érhető el.

Lup0429b

Leány U19 Dél-Nyugati csoport, 15. forduló: Csepel FC - PAKSI SE 4 - 1 (3 - 0)

Kezdők:
Ignácz, Malomsoki, Subi Anita, Tancsa, Szűcs, Subi Anett, Bogdán, Zámbó, Lusinszki, Győrfi, Árki

Cserék:
Móri

Gólunkat Subi Anett 50’ szerezte.

Leány U16 Dél-Nyugati csoport, 20. forduló: PAKSI SE - Kaposvári Rákóczi BFLA 5 - 2 (2 - 2)

Kezdők: Erdei, Bálint, Földesi, Pálinkás, Szilágyi, Szalók, Németh, Subi Anita, Sallai, Pirisi, Subi Anett

Cserék: Darin, Fekete, Peák, Szabó

Góljainkat Földesi 10’, Pálinkás 40’, Sallai 41’, 45’, Subi Anett 56’ szerezték.

„Újabb nagy csatába győztünk! Az őszi idényben 1-0-s vereséget szenvedtünk Kaposvárott, így nagy csata várt a lányokra, hogy ezúttal itthon tartsák a három pontot. A sípszó után azonnal támadásba lendült ellenfelünk, és a hetedik percben már 2-0-s előnyük volt. Szerencsére csak egy kis rövidzárlat volt nélunk, hiszen a tizedik percben Földesi Barbara góljával szépítettünk, majd a félidő vége felé Pálinkás Fanni bombája után 2-2-vel mehettünk a szünetre. A második játékrész elején Sallai Melinda duplázott, kétszer is maga mögött hagyta a kaposvári védelmet. A kapott gólok után ellenfelünk lendülete alább hagyott, így folyamatos nyomás alatt tudtuk tartani Őket. Végül Subi Anett emelete át a kapust beállítva ezzel az 5-2-es végeredményt. Gratulálok a lányoknak”- nyilatkozta Radványi László vezetőedzőnk.

U16kaposv

Leány U14 Dél-Nyugati csoport, 15. forduló: PAKSI SE - UTE 1 - 4 (0 - 0)

Kezdők: Lajkó, Szabó, Nagy, Szalók, Bengő, Sallai, Reiser, Selényi, Balogh

Cserék: Molnár Z., Fekete, Szilágyi, Molnár C., Kató

Gólunkat Nagy 13’ szerezte.

„Nehéz mérkőzésre számítottam. Ellenfelünk már az első percektől nagy nyomás alá helyezte középpályánkat, védelmünket, amihez csapatunk nincs hozzászokva. Ennek ellenére egy kontratámadásból sikerült megszereznünk a vezetést Nagy Nóra révén. Sajnos nem sokáig tartott örömünk, mert a vezető gólunk nem törte meg az Újpestet, továbbra is nyomás alatt tartottak minket, és hibákra kényszerítettek bennünket. Úgy érzem, a második bekapott gól után megtörtünk, és nem tudtuk felvenni a mérkőzés ritmusát, ami újabb gólokban mutatkozott meg. Gratulálok az Újpest csapatának, megérdemelten vitték haza a három pontot. Büszke vagyok a csapatomra, sajnálom, hogy megszakadt a tizennégy meccs óta tartó veretlenségi sorozatunk. Dolgozunk tovább, tanulnunk kell a hibákból, és törekednünk kell a minél jobb eredmények elérésére az elkövetkező mérkőzéseken” - így Forray Tünde edzőnk.