U16: Alap, 1. forduló: PAKSI FC - Gödöllői SK 7 - 2 (4 - 1)

Kezdők: Nagy, Orbán-Zaják, Burányi, Virág, Szurma Z., Farkas, Wiesner, Tanos, Kajári, Jankó, Bagó

Cserék: Szurma M., Rauf, Kiss, Kecskés, Biszak

Góljainkat Wiesner 5’, 83’, Virág 27’, 44’, 58’, 60’, Tanos 42’ szerezték.

Kapkodva és sok hibával kezdtük a mérkőzést. A védekezésünk az első húsz percben nem tetszett, az ellenfél könnyedén jutott el a büntetőterületünkig. Két jó helyzetfelismerésnek köszönhetően hamar vezetést szereztünk, azonban gyorsan adtunk is ajándékba egy gólt a Gödöllőnek. A félidő második felére folyamatosan vendégeink fölé kerültünk, ekkorra már mi irányítottuk a játékot. Nem adtunk sok területet számukra, és a kínálkozó alkalmakat jó százalékkal kihasználva megnyugtató előnnyel (4-1) vonulhattunk a szünetre. A második játékrészben is megmaradt a lendületünk, továbbra is jó mentalitással és harcosan játszottunk, végig élesek voltunk, úgy játszottunk, ahogy azt mindig látni szeretném. Gólokat lőttünk, végig domináltunk, nyilván hibázgattunk is, de ez is belefért. Az első húsz percet leszámítva elégedett vagyok a csapat teljesítményével és hozzáállásával, voltak remek egyéni produktumok, szép gólokat lőttünk, vezettünk ígéretes és tetszetős akciókat. Erre lehet alapozni és építkezni. Ilyen szezonrajtot álmodott mindenki, gratulálok a játékosoknak a csapatmunkáho - nyilatkozta Köllő Roland vezetőedzőnk.

Up0912b

U15: Alap, 2. forduló: PAKSI FC - Szolnoki MÁV Utánpótlás FC 4 - 4 (0 - 3)

Kezdők: Szabó, Stier, Osztermájer, Pumerschein, Kovács, Marosi, Péter, Köllő, Steiner, Kovács, Nemes

Cserék: Szoó, Klem, Száraz, Blága, Varga, Csende

Góljainkat Csende 47’, Marosi 50’, 52’, 58’ szerezték.

Nagyon rosszul kezdtük a mérkőzést. Huszonöt perc után 0-3 volt oda. A kapott gólokat magunknak hoztuk össze, az alapból nem nehéz szituációkat rossz döntések követték. A félidő végén két nagy helyzetet hagytunk ki, így a szünet előtt elmaradt a szépítés. A második játékrészben negyedóra alatt egalizáltunk, aztán ellenfelünk újra kihasználta a védelmi hibáinkat, viszont mindösszesen két percig örülhettek. 4-4-es állásnál, az utolsó tíz percben két meccslabdát hibáztunk, így sajnos a bravúr elmaradt. Összességében egy jól passzoló, formás kis csapat ellen negatív és pozitív élményeket átélve, 0-3 után jöttünk vissza a mérkőzésbe, ami egy nagyon szép dolog. Az már nem annyira kellemes, hogy olyan szituációkból kapunk gólokat, amit nem szabadna elkövetnünk, és ezekre a figyelmet is felhívom - értékelt vezetőedzőnk, Osztermájer Gábor.

Up0912c

U14: Alap Nyugat, 2. forduló: PAKSI FC - Gyirmót SE Győr 5 - 2 (1 - 0)

Kezdők: Viló, Nagy, Csötönyi, Fodor, Görgics, Mayer, Hamvas, Tóth, Sallai, Markóci, Démuth

Cserék: Demeter, Földi, Bóvári, Szauer, Rakó

Góljainkat Démuth 35’, Sallai 42’, 69’, Mayer 48’, Földi 55’ szerezték.

U13: Dél-Nyugat, 2. forduló: PAKSI FC - Kaposvári Rákóczi BFLA 4 - 0 (0 - 0)

Kezdők: Sági, Fekete, Németh, Herman, Szabó, Rakó, György, Mráz, Nemere

Cserék: Kovács, Nagy, Fábián, Kozma, Görgics, Sallai, Kutasi, Keserű, Fazekas

Góljainkat Keserű 36’, Fekete 53’, Mráz 56’, Görgics 70’ szerezték.

A játéknap összes eredménye IDE kattintva érhető el.

U12: Dél-Nyugat, 2. forduló: PAKSI FC - Kaposvári Rákóczi BFLA 2 - 2 (0 - 0)

Kezdők: Szabó, Görbe, Vesza, Domján, Rafael, Böde, Kern, Bognár, Varnyú

Cserék: Kiss, Erős, Kerekes, Gorjánácz

Góljainkat Rafael 63’, 75’ szerezte.

Két hasonló képességű csapat egy jó iramú mérkőzést játszott. Mezőnyben a Kaposvár többet birtokolta a labdát, mi viszont sokkal több helyzetet és nagy lehetőséget tudtunk kidolgozni, amiből sajnos csak kettőt tudtunk kihasználni.  Összességében igazságos döntetlen született. Elégedett voltam az egész csapattal csapatszinten és egyénileg is - fogalmazott Váli Roland.